СЛУЖИТЕЛИ за СЪБИРАНЕ на ОНЛАЙН ПОРЪЧКИ

"ХИТ ХИПЕРМАРКЕТ" ЕООД за своя онлайн магазин към "ХИТ МАКС" в ж.к. МЛАДОСТ ТЪРСИ ДА НАЗНАЧИ:

СЛУЖИТЕЛИ ЗА СЪБИРАНЕ НА ОНЛАЙН ПОРЪЧКИ

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Приема и обработва направени поръчки от онлайн платформата;
- Събира и опакова стоките от поръчките при стриктно спазване на времевия интервал;
- Маркира стойността на стоките на каса;
- Предава готовите поръчки на шофьорите за доставка към клиента;
- Съхранява стоката според санитарните изисквания.

ИЗИСКВАНИЯ към КАНДИДАТИТЕ:
- средно образование;
- задължителен търговски опит в хранителен магазин мин. 1 година;
- отлична комуникативност и позитивно излъчване, умения за работа в екип;
- точност, бързина и дисциплина в работния процес;
- вежливо и компетентно обслужване на клиентите.

Ние предлагаме:
• Трудов договор с реално осигуряване
• Работа на пълно работно време
• Въвеждащо обучение
• Възможност за участие в програма "Мултиспорт"
• Ваучери за храна 80 лв.

Ако желаете да кандидатствате за тази позиция и да работите за сериозен и отговорен работодател, моля, кандидатствайте с автобиография и снимка. Документи можете да изпратите и на пощ. адрес: магазин "ХИТ Хипермаркет" - София ПК 1799 бул. Александър Малинов 75 за отдел "Човешки ресурси".
Документите за кандидатстване ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност и при спазване на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1400 до 0 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр.

Адрес:

гр. София бул.Владимир Вазов 83

Дата:

08.08.2022

Организация:

"Хит Хипермаркет" ЕООД

Повече информация за "Хит Хипермаркет" ЕООД може да получите ТУК