СЪТРУДНИК "ПРИЕМ СТОКИ"

За магазините си в жк. Младост 2 и кв. Модерно предградие "ХИТ Хипермаркет "ЕООД търси да назначи:

СЪТРУДНИЦИ в отдел "Прием стоки"

Основни задължения:

•Приема стоките на рампите и ги въвежда в склада;
•Отговаря за качеството и количеството на приеманите стоки;
•Проверява всички документи по приемане на стоката;
•Поддържа реда по рампите и в склада.
•Въвеждане на данни в стоково-стопанската система, в съответствие с работните указания;
•Поддържане на данните за доставки и поръчки на стоки;

Изисквания към кандидатите:

•Средно образование;
•Опит на подобна позиция - мин.1 год.
•Шофьорска книжка кат.В, свидетелство за управление на кари и работа със складова програма са предимство.
•много добра компютърна грамотност, MS office;

Ние предлагаме:
• Трудов договор с реално осигуряване
• Допълнително заплащане при работа на празник според КТ
• Възможност за работа на 8 часов работен ден
• Въвеждащо обучение
• Възможност за включване в програма "Мултиспорт"
• Ваучери за храна

Ако желаете да кандидатствате за тази позиция и да работите за сериозен и отговорен работодател, моля, кандидатствайте с автобиография и снимка. Документи можете да изпратите и на пощ. адрес: магазин "ХИТ Хипермаркет" - София ПК 1799, бул. Александър Малинов 75 за отдел "Човешки ресурси".

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1400 до 0 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр.

Адрес:

гр. София бул.Владимир Вазов 83

Дата:

08.08.2022

Организация:

"Хит Хипермаркет" ЕООД

Повече информация за "Хит Хипермаркет" ЕООД може да получите ТУК