Продавач - консултант

Фирма ОМЕГА ЛАЙТ ЕООД, търси да назначи консултант-продавач (търговец) за офиса си в гр. София.

Описание и задължения:
Познаване на продуктите и услугите на фирмата и тяхното приложение.
Контакти с настоящи и бъдещи клиенти.
Консултации и офериране.
Обработка на заявки и поръчки.

Изисквания:
Желание за развитие в нова и перспективна област.
Инициативност, взимане на самостоятелни решения, работа в динамична среда.
Техническа и компютърна грамотност се считат за предимство.
Възможност за извънредна работа (в събота).
Комуникативност, работа в екип, лоялност, отговорност
Опит и познания в областта на осветлението се считат за предимство

Изпратете актуално CV и Мотивационно писмо.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции,

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Продажби - продавачи и помощен персонал
Електронна търговия
Нехранителни продукти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Студентски град, ул. Проф. Атанас Иширков 22Б

Дата:

17.05.2023

Организация:

ОМЕГА ЛАЙТ ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ОМЕГА ЛАЙТ ЕООД може да получите ТУК