Търговски агент СОФИЯ

Описание

Кои сме ние?
Concord Sale е международна компания, която работи на три континента в повече от седем държави.
Нашата компания е официален дистрибутор на японско масажно оборудване, сертифицирано от Evsorpe.
Продуктите са създадени в съответствие с тенденциите на съвременните технологии, като се използват
висококачествени материали.
Уникалната технология на производство поставя компанията на челно място в този сегмент.

Търговски агент❗️

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:
•Участие в презентации на продуктите на компанията в България;
•Изграждане на взаимоотношения с потенциални клиенти;
•Професионално консултиране;
•Активно участие в изграждането на положителен имидж на компанията;
•Подписване на договори;
•Сътрудничество с други отдели на компанията;

ИЗИСКВАНИЯ:
•Независимост на действията
•Лична култура;
•способност за работа под времеви натиск;
•Желание за личностно и професионално развитие;
•Лесно установяване на контакти и умения за междуличностна комуникация;
•Опитът в областта на продажбите ще бъде допълнително предимство;

Ние предлагаме:

•Печалба от 4000 до 8000 лв. Чисто;
•Компанията гарантира срещи с клиенти - вашата задача е само да финализирате продажбите;
•Ваучери за храна за служителите, Карта "Мултиспорт", която ви дава право да ползвате фитнес залата,
плувните басейни и спа центровете с 50% отстъпка;
•Теоретично и практическо обучение за сметка на компанията;
•Стабилна работа в приятелски, млад екип на базата на трудов договор;
•Перспектива за работа и развитие в международна компания;

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво, Висше управленско ниво

Трудово възнаграждение:

От 4000 до 8000 лева на месец

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

гр. София, p.c. 1619 р-н Витоша str. ул. Войводина могила № 52, ent. Б, ap. 11а

Дата:

29.05.2023

Организация:

Concord Sale

Детайли за организацията:

Повече информация за Concord Sale може да получите ТУК