Детегледачка

"ЕС ПИ ОДИТ" ЕООД е лицензиран посредник за намиране на работа в България и чужбина.
За наш доверен клиент, търсим:

Детегледачка на малко дете

Основни отговорности:
- Хранене;
- Разходки
- Занимава се с детето, играят, и изгражда умения и навици.

Изисквания към кандидата:
- Отдаденост към работата, гъвкавост, постоянство и отговорност;
- Готовност за ангажимент по предложения график на работа;
- Деликатност и позитивност; усет към работата с деца;
- Опит на подобна позиция е задължителен;
- Добри маниери, обноски и навици – да представлява добър пример за детето;
- Лъчезарност, приветлив външен вид и прилежност в облеклото;
- Енергичност и инициативност;
- Комуникативност, добър речник и език;

Работодателят предлага:
- Добро възнаграждение;.
- Много добро отношение от страна на родителите;
- Приятна и уютна работна среда;

Очакваме кандидатурите Ви!
Ако искате да станете част от бързоразвиващ се и динамичен екип, моля, кандидатствайте с Вашата актуална автобиография.

Всички кандидатури разглеждаме конфиденциално!
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Вашите лични данни ще съхраняваме и обработваме с цел подбор за тази или друга позиция за срок от 6 месеца, освен ако Вие изрично не изявите Вашето несъгласие.

„ЕС ПИ ОДИТ“ ЕООД е регистриран посредник за подбор на персонал с лиценз № 3009/ 22.04.2020г

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Друг

Категория:

Забавление
Образование, Образователни курсове и преводи
Почистване/услуги за домакинството

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

Пловдив 4000, ул. Белград №19 А , ет. 4, офис 6

Дата:

31.05.2024

Организация:

SP AUDIT LTD
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за SP AUDIT LTD може да получите ТУК