Електромонтьор изграждане, поддържане, ремонт на електропроводни линии и мрежи за гр. Перник

Описание

Основни задължения:
Участва в поддържането и експлоатацията на ел.съоръжения;
Отговаря за качеството и времетраенето на електромонтажните работи;
Отговаря за културата на обслужване на потребителите
Локализира аварийните смущения и участва във възстановяване на електрозахранването на потребителите, вкл. и извън рамките на установеното работно време;
Извършва оперативни превключвания в мрежи СрН под ръководството на дежурния диспечер в ОДЗ.
Отговаря за техническото състояние на зачислените му за обслужване съоръжения;
Извършва огледи и обходи, профилактика и текущо поддържане на съоръженията;
Участва в домашни дежурства по график;
Изписва и отчита материали при електромонтажните дейности.

Изисквания:
Гимназия или средно професионално-техническо образование;
Опит на подобна позиция - минимум 3 год.
Трета квалификационна група по ТБ;
Свидетелство за управление на МПС – активен шофьор;
Умения за работа в динамична среда;
Умения за работа в екип.
Добра комуникативност.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Категория:

Електроника и Електротехника
Поддръжка и Сервиз

Населено място:

Гр. Перник

Адрес:

бул. Цариградско шосе №159

Дата:

13.05.2022