Автобусен шофьор Международни Линии

Описание

"ЮНИОН-ИВКОНИ" ООД - 26 години пътуваме във Вашата посока!

Какви ще бъдат Вашите задължения?
*Осъществяване пътнически превози по утвърдени транспортни маршрути в Европа.

Къде ще пътувате?
"Северна Европа - Германия, Холандия, Франция"

Техниката която ще управлявате- новозакупени автобуси с марките:
*Mercedes NOGE;
*MAN
*Iveco
*Otokar

Какво Ви предлагаме?
*Трудов договор
*Заплата + Допълнително материално стимулиране при изпълнение на задачите
*22/24 работни дни
*Униформа+служебен телефон
*Обучение

Какви са нашите изисквания?
* Стаж като професионален шофьор

* Разполагате с:
-Професионална компетентност за превоз на пътници
-Карта за дигитален тахограф

Как да кандидаствате?
* Чрез телефон 0879356221 насрочете час за интервю с представител на отдел Човешки ресурси (Юлиян Гетов)

Уведомяваме Ви, че при кандидатстване за позицията доброволно изпращате вашите лични данни и ние ще ги обработваме за следните цели: избор на кандидати и набиране на персонал за тази длъжност; избор на кандидати и набиране на персонал за други сходни длъжности в компанията, освен ако изразите несъгласието си за съхранение в указания срок. Предоставените за тези цели лични данни ще бъдат съхранявани до една година от датата на подаването им и няма да бъдат трансферирани, с изключение на случаите, предвидени в закона. Имате право да получавате достъп до и поискате изтриването, поправянето или блокирането на личните Ви данни, ако обработката не отговаря на изискванията на действащото законодателство или надхвърля посочените цели.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 2000 до 2200 лева на месец

Категория:

Международни шофьори

Населено място:

Гр. София

ж.к. АВТОГАРА СЕРДИКА АДМИНИСТРАТИВНА СГРАДА ет.2, КМ. МАРИЯ ЛУИЗА No 102

Дата:

04.02.2019

Организация:

Юнион-Ивкони ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Юнион-Ивкони ЕООД може да получите ТУК