Служители продажби и обслужване на клиенти в Банкова институция- София

За наш клиент, който е една от най – големите и иновативни банки в страната, търсим мотивирани хора, които могат да бъдат и без предишен опит в сферата, за да заемат позицията Служители продажби и обслужване на клиенти.

Вашите задължения ще бъдат:

Да комуникирате с клиентите и да оказвате съдействие в избора им;
Да осъществявате пълно обслужване на клиентите в клона и да извършвате безкасови банкови операции;
Активно да предлагате цялата гама продукти и услуги на банкатa.

От Вас се изисква само :

Да сте мотивиран и комуникативен човек;
Да желаете да се развивате и да се учите;
Да имате средно или висше икономическо образование;
Предишнен опит като брокер или затрахователен агент ще се счита за предимство.

В замяна ще получите:

Реална възможност за развитие и старт на Вашата кариера;
Много подробно и полезно обучение, от което ще добиете увереност;
Добро възнаграждение + бонуси;
Удобна локация, съобразена с мястото на което живеете;
Стандартно работно време;
Възможност да работите с квалифициран екип.

Ако тази обява представлява интерес за Вас, може да кандидатствате, като изпратите актуална автобиография.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Банково дело

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

10.07.2019

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК