Пазач, невъоръжена охрана- Варна

Описание

Пазач, невъоръжена охрана
AAdecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

За наш клиент, международна компания, търсим да назначим

Основни задължения:

Обход на клиниката в извън работно време на служителите;
Да следи за повреди и нередности;
Отключване на складови помещения по време на нощните смени и проверка, какво се взема и дали се описва правилно;
Следене на персонала за кражби и нередности по време на идването им на работа, при тръгването или по време на изпълнение на задълженията им;
Следене на камерите в реално време, докато има хора в клиниката и проверка на записи от камерите на дневните смени, с цел констатиране на нередности и кражби;
Попълване на справка „check-list”;
Носи невъоръжена постова и патрулна служба;

Изисквания:

Опит – мин. 2 години;
Познаване на нормативните актове и вътрешните инструкции, свързани с извършване на охранителната дейност;
Познаване на реда и изискванията за използване на физическа сила и други средства при нарушения на орханителния режим;
Средно образование;

Условия на работа:

Дългосрочна заетост;
Атрактивно трудово възнаграждение;
5-дневна работна седмица: понеделник – петък с работно време: 18:00ч. – 08:00ч.
Работа събота и неделя – 2 пъти месечно, целодневно 24-часово присъствие на работното място;
Здравословен обяд;
Поемане пътните разходи от и до работното място;
Спортна карта.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814/8.12.2014.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Категория:

Охрана

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

02.10.2018

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК