Служител – сортиране и поддръжка на текстилни изделия- София

Описание

Служител – сортиране и поддръжка на текстилни изделия
Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси в повече от 60 страни по света.

Към настоящия момент, за свой клиент – Финландска компания, лидер в лизинга и поддръжката на работно облекло, Адеко търси да назначи:

Какво предлагаме:

• Сервизния център се намира в кв. Хаджи Димитър - ул. Витиня - старт веднага;
• Много приятна и чиста работна среда, възможност и за дългосрочна заетост(по ваш избор);
• Трудов договор, 100% коректно отношение.

Вашите задължения включват:

• Гъвкаво работно време (40 часа работна седмица) - 4 на 2, смени 06.00-14.00 или 14.00-22.00ч или 10.00-18.00ч;
• Сортиране, поправка, сгъване и подреждане на текстилни изделия;
• Зареждане на перални машини, почистване филтрите на машините;
• Проверка качеството на изпраните изделия;

Ние очакваме:

• Шивашки умения за дребни поправки по облеклото;
• Отговорност, позитивност, отношение към детайлите.

• Много приятна и чиста работна среда;

Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814/08.12.2014

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Физически / Ръчен труд

Населено място:

Гр. София

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

10.12.2018

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК