Помощник-възпитател в детска градина

Описание

Помощник възпитател - Хигиенист
Частен детски център "ПАСИТОС" ЕООД , търси енергични и мотивирани личности,
които да се присъединят към екипа, заемайки позицията помощник-възпитател
/хигиенист/ в детска градина.

Основни функции и задължения:

- Организира и осигурява хигиената в детската градина.
- Отговаря за организация и провеждане на детското хранене.
- Отговаря за хигиенно-санитарното обслужване на децата.
- Оказва помощ при провеждане на възпитателно-образователните дейности.

Изисквания към кадидата:

- Средно образование.
- Предишен опит в работата с деца е предимство.
- Готовност и нагласа за работа с деца.
- Позитивно мислене.
- Комуникативност.
- Отговорност, самоконтрол, коректност и такт.
- Умения за работа в екип.

Ние Ви предлагаме:

- Отлични условия за работа.
- Работа в организация която цени потенциала на служителите си.
- Позитивна работна среда.
- Полага се храна.
- Добро заплащане и работно облекло.
- Бонуси за постигнати резултати.

Ако нашето предложение за работа представлява интерес за Вас и желаете да станете част от нашия екип, моля, изпратете автобиография и актуална снимка.
Представените от Вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Специални умения:
--> Предишен опит в работата с деца е предимство.

Ние предлагаме

Категория:

Образование, Образователни курсове и преводи

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София кв.Бояна ул.Кумата 26

Дата:

24.07.2018

Организация:

ПАСИТОС ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ПАСИТОС ЕООД може да получите ТУК