Охрана - пазач

Фирма Вектор Инвест ЕООД търси да назначи човек за позицията „Охрана“ в с. Брестовец

Отговорности на позицията:
- Наблюдение и охраняване на обекта - включително и видеоконтрол;
- Извършване на обходи и следене за нарушения;
- Контролиране на движението в обекта;
- Недопускане на кражби и злоупотреби в/около обекта.

Изисквания към кандидатите:
- Опит като охранител или пазач е предимство;
- Наблюдателност и съобразителност;
- Отлично физическо и психическо здраве;
- Хора на възраст до 45 години;
- Чисто съдебно минало;
- Разрешително за ползване на оръжие;

Трудови условия:
- Работни смени по график - нощни смени - 2/2;
- Постоянен трудов ангажимент;

Финансово възнаграждение: 800 лв нето.

Ако отговаряте на посочените изисквания и проявявате интерес към позицията, моля изпратете актуални автобиография и снимка в сайта чрез бутона „кандидатствай“. Само одобрените кандидатите ще бъдат поканени на интервю.
За повече информация по обявата може да се свържете с Пламен Йотов - 0888816911
Данните, които предоставяте са защитени в смисъла на ЗЗЛД с гарантирана конфиденциалност.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 800 до 800 лева на месец

Категория:

Охрана

Населено място:

Гр. Плевен

Адрес:

гр. Плевен

Дата:

12.11.2018

Организация:

Вектор Инвест ЕООД

Повече информация за Вектор Инвест ЕООД може да получите ТУК