Team Leader

Фирма headwaylogistic gmbh търси възможно най-бързо квалифициран и всеотдаен ръководител, за постигане на целите си и укрепването на екипа си на различни логистични местоположения в Германия.

Вашите отговорности:
- Вие поемате професионалното и дисциплинарно управление на оперативните служители, включително планирането и разпределянето на работните поръчки.
- Като ръководител Вие отговаряте за контрола, координирането и осъществяването на процесите, както и за планирането на ежедневната работа.
- Вие сте отговорни за приемането, инструктирането и обучението на служителите.
- Следите за спазване на трудовата дисциплина, безопасността на труда и хигиената.
- Вие сте прякото лице за контакт за Вашия екип.
- Наблюдавате показателите за ефективността и непрекъснатото развитие на Вашия екип.
- Kомисиониране.
- Вие сте лицето за контакт със специалисти, ръководители и служители на клиентските операции.

Вашият профил:

- Владеете немски език писмено и говоримо.
- Имате висока степен на инициативност , както самостоятелен и структуриран начин на работа.
- Имате висока социална компетентност, добра работа в екип и умение за справяне в конфликтни ситуации.
- Отличавате се с точност, гъвкавост и надежност при изпълнение на планираните задачи.
- Притежавате добри комуникативни умения.
- Имате опит в логистичния складов сектор, както и първоначален опит в ръководене на екип.
- Готовност за работа на смени, както и работа в почивни дни.

Нашето предложение:

- Ние Ви предлагаме сигурно работно място в разрастваща се компания.
- При нас Ви очаква приятна работна атмосфера в един силно мотивиран екип.
- Бързото поемане на отговорност е основна мотивация за нашите работници.
- Предлагаме атрактивна система на заплащане и много добри социални придобивки.
- Основна заплата от 2,600 евро бруто, плюс възможност да печелите допълнителни премии, въз основа на ефективността на работа.
- Възможности за развитие до ниво проект мениджър.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Трудово възнаграждение:

От 5200 до 6200 лева на месец

Категория:

Транспорт и логистика
Работа в склад

Държава:

Друга държава

Адрес:

Registergericht:Recklinghausen HRB:7259

Дата:

26.11.2018

Организация:

headwaylogistic GmbH

Повече информация за headwaylogistic GmbH може да получите ТУК