Административен специалист с Испански език

Искаш да станеш част от екипа на голяма международна компания? Тогава може би нашето предложение ще предизвика интерес:

С какво за занимава Ingram Micro?
Ние сме глобален дистрибутор на технологични продукти и услуги. Дейността ни е свързана с продажба, закупуване и логистика на хардуерни и софтуерни продукти, както и връзка между ИТ производители и глобалната търговска мрежа.

Ние вярваме, че високите бизнес резултати и стабилното присъствие на компанията на пазара са резултат от таланта и усърдната работа на нашите служители. Затова ние се стремим към изграждането и поддържането на благоприятна среда и подкрепяща организационна култура, в чиято основа са равните възможности за развитие , независимо от възраст, опит или квалификация.

You bring the talent, we bring the job!

Кандидатствай!

Основни отговорности:

Обработка на клиентски заявки
Въвеждане на информация в специфични вътрешни системи
Работа с голям обем специфична информация
Писмена комуникация с бизнес клиенти и пвътрешни партньори

Изисквания и умения:

Добро владеене на испански и английски език
Мотивация да стане част от динамичен екип в международна среда
Комуникационни умения и желание за работа в екип
Интерес и/или опит в областта на администрацията или обслужването на клиенти
Опит с MS Office пакет
Ако имаш желание да научиш повече детайли, не се колебай да кандидатстваш с актуална автобиография.

Очакваме да се срещнем и да поговорим!

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Администрация

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Цариградско шосе №115

Дата:

11.07.2019

Организация:

Ingram Micro

Детайли за организацията:

Повече информация за Ingram Micro може да получите ТУК