Иконом/ка- София

Повече от 15 години Изи Консулт e доверен партньор в предоствянето на персонализирани решения за подбор и управление на персонал. Стремежът ни да бъдем близо до всички участници в процесите и да отговорим на индивидуалните нужди на всеки клиент ни подтикна да изградим национално и международно присъствие в четири държави с офиси в София, Пловдив, Варна, Бургас, Шумен, Крайова, Белград и Франкфурт.

Като лидер на пазара, ние постоянно проучваме най-новите тенденции в света на човешките ресурси, водени от мисия ни - да изграждаме дълготрайни партньорства с нашите клиенти, кандидати и служители.

За частен дом на наш клиент, търсим да назначим Иконом/ка с опит за гр. София.

Задължения и отговорности:
Почистване и организиране на домакинството;
Подготовка и приготвяне на храна;
Следене наличността на продуктите;
Закупуване на небходими за домакинството продукти;
Спазване на конфиденциалност.

Изисквания:
2-3 години опит в грижата за частен дом;
Завършено Средно образование;
Организираност и точност в менажирането на задачите за деня;
Внимание към детайла и прецизност в изпълнението на домакинските задължения.

Клиентът ни предлага:
Конкурентно възнаграждение + бонуси;
Допълнителни почивни дни за празници;
Допълнително Здравно Осигуряване;
Личен шофьор;
Стандартно работно време.

Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте и ни изпратете Ваша актуална автобиография.

Нашите услуги са напълно безплатни за кандидатите.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Почистване/услуги за домакинството

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

22.01.2021

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК