Отговорник смени за пекарна

Астреа Рикрутмънт е създадена през 2007 година с една основна мисия – да бъдем различни. Превърнахме това виждане в основен двигател на нашите усилия да сме винаги на разположение, когато клиентите и партньорите ни имат нужда от нас, за да ги консултираме и напътстваме при вземането на важни решения. Нашите партньори се увеличават всеки ден и тяхното удовлетворение е най-добрата визитна картичка за нас.

За един от нашите доверени партньори – изключително предпочитана пекарна в София – търсим отговорни и мотивирани хора за позицията Отговорник смени. Това е отговорна работа, изискваща много внимание и отдаденост към клиента и останалите работници, както и много работа в екип.

Задачи и задължения:
* Координиране на персонала;
* Емпатично отношение към работниците;
* Бърза реакция при евентуален проблем;
* Координиране на продажбите;
* Работа на смени: 2/2;

Вашият профил:
* Амбициозна и енергична личност;
* Гъвкавост;
* Умение за работа с пари и клиенти;

Офертата на нашия клиент:
* Атрактивно възнаграждение и бонусова схема;
* Възможности за личностно и професионално развитие;
* Динамична работа на перманентен договор;

Ако се припознахте в тази позиция и желаете да станете чуждоезичен мастър във вртзките с клиенти, не се колебайте да ни изпратите актуална Автобиография (CV); (Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата DP_MSHT).

Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД – Регистрация в МТСП No1809).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

19.04.2019

Организация:

Астреа Рикрутмънт ЕООД

Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК