Служител склад - доставки и монтаж

HRS Bulgaria вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Наш партньор е компания, лидер в България по продажби и дистрибуция на специализирани козметични продукти, инструменти, аксесоари и обзавеждане за фризьорски салони за красота.

За тях в момента търсим:

Основни задължения:

• Водене на складова наличност,
• Работа със складова програма,
• Приемане на заявки за поръчки,
• Доставки на професионални козметични продукти и аксесоари,
• Монтаж на специализирано фризьорско оборудване,
• Следене за качеството и навременното доставяне на поръчките,
• Комуникация с клиенти и приемане на плащания по доставките.

Компанията предлага:

• Много добро възнаграждение;
• Трудов договор с реални осигуровки;
• Фирмено обучение,
• Служебен автомобил;
• Офис на топ локация;

Изисквания:

• Предишен опит на подобна позиция ще се счита за предимство;
• Отношение към детайлите и спазване на крайни срокове;
• Отговорност, сръчност и лоялност;
• Умение за работа в екип,
• Активна шофьорска шофьорска книжка кат. В.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2361 от 15.09.2017 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Транспорт и логистика
Шофьори / Куриери
Работа в склад

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

16.05.2019

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК