СЪТРУДНИЦИ В АПТЕКА - ИНВЕНТАРИЗАЦИЯ- Разград

Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2500 служители в 40 държави, на територията на четири континента - Европа, Азия, Африка и Америка.

За наш клиент – лидер във фармацевтичния сектор, предлагащ висококачествени продукти в сектора на здравето - търсим да назначим отговорни служители за извършване на годишна инвентаризация във вериги аптеки в гр. Разград.

Ангажимента е за 19 юни

Изисквания:

- Добра компютърна грамотност – MS Office;
- Завършено средно образование;
- Добра концентрация и внимание към детайлите;
- Предишен опит в подобни проекти и/или специализиран софтуер, ще бъде зачетено като предимство.

Отговорности:

- Въвеждане на преброената стока в специализирана система;
- Следване инструкциите на ръководния персонал;
- Помощ с други допълнителни дейности според нуждите на процеса.

Компанията предлага:

- Режим на работа от 09:00 до 19:00 ч. / 1 час обедна почивка;
- Работа в международна компания и възможност за бъдещо назначаване по проекти;
- Заплащане 7,50 лв нето на час.

Ако имате интерес към предложението, моля, изпращайте своята автобиография.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348/18.09.2017, безсрочен/.
ДЖИ АЙ ГРУП ЕООД

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал
Фармация
Физически / Ръчен труд

Населено място:

Гр. Разград

Адрес:

бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6

Дата:

30.08.2023

Организация:

Gi Group

Детайли за организацията:

Повече информация за Gi Group може да получите ТУК