Спедитор международен транспорт

Транспортна фирма, работеща основно вътрешно в Европа и извършваща транспорт на товари от и за чужбина търси динамичен и комуникативен служител за позицията СПЕДИТОР МЕЖДУНАРОДЕН ТРАНСПОРТ.
Фирмата предлага много добри условия за работа , професионално развитие и стимулиращо заплащане.
Работи се при петдневна работна седмица с работно време от 8 до 17 ч.
Ще се радваме да разгледаме кандидатурите на специалисти , знаещи какво означава "СПЕДИТОР" и какви са неговите функции при организацията на автомобилния транспорт.

Задължения:
- Поддържа връзка с фирмата- партньор в Испания
- Обработва заявките и ги подава на шофьорите
- Контролира доставката на товарите и спазване на заложените срокове
- Обработва документите на шофьорите
- При необходимост подпомага дейността на шофьорите
- Организира транспорт на товарите в посока износ и посока внос
- Следи за изготвяне на необходимите за превоза документи
- Приема рекламации, свързани с транспорта
- Работи в екип и под напрежение

Изисквания:
- Образование-средно или висше , икономическо-предимство
- Отлична компютърна грамотност
- Испански език- добро ниво
- Английски език- работно ниво ниво
- Опит като спедитор- предимство
- Комбинативно мислене
- Умение за работа в динамична среда
- Желание за обучение и професионално развитие
- Умение за работа в екип

Ако позицията представлява интерес за Вас и имате необходимия опит и знания моля изпратете автобиография.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Испански език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 1400 лева на месец

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

ул.Опълченска 4, Пловдив 4000, Пловдив

Дата:

02.07.2019

Организация:

Еlteh
Агенция за подбор на персонал