Шофьор

Описание

Шофьори С+Е за България на хенгери 120куб.
Описание и изисквания:

Шофьор, тежкотоварен автомобил над 12т-хенгери 120куб.

Фирма "Васто"ООД
Гаража ни се намира в гр. Пловдив бул.Марица 97 в завод Дунапак Родина и работи от 1992г предимно да изпълнява заявките на завода

Фирмата търси да назначи ШОФЬОРИ с категория С+Е

Основни задължения:
* Управлява фирмени МПС (камион +ремарке);
* Отговаря за техническото състояние на управляваното МПС;
* Пряко подчинен на ръководител транспорт и на кординатор транспорт на фирмата.

Изисквания за заемане на длъжността:
1. Средно образование
2. Придобит професионален опит като шофьор - минимум 3 години
3. Подходящият кандидат трябва да притежава:
- чиста шофьорска книжка;
- правоспособност категории С+Е;
- удостоверение за психологическа годност;
- удостоверение за професионална компетентност за извършване превоз на товари.

Фирмата осигурява:
* трудов договор за пълно работно време, 2 категория труд
* стимулиращо възнаграждение
* други социални придобивки

Ако проявявате интерес към обявените позиции, моля изпратете автобиография с актуална снимка или се свържете с началник транспорт Ивайло Георгиев на тел-0887921219

Всички данни, предоставени от вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

Пловдив ул.Хан Пресиян 27а

Дата:

05.06.2019

Организация:

ВАСТО ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ВАСТО ООД може да получите ТУК