Продавач - консултант на резервни части за строителни машини

АСТРЕA е компания в сферата на Човешките ресурси. Целта ни е да открием най-подходящите хора за нашите бизнес партньори, като им осигурим удовлетвореност.

Изисквания:
- Висше техническо обарование;
- Компютърна грамотност;
- Отлични комуникативни умения;
- Умения за работа и познания на електронни каталози.

Отговорности:
- Продажба на резервни части и консумативи;
- Консултиране на клиенти;
- Изготвяне и изпращане на оферти;
- Обработка на заявки;
- Приемане и изписване на стока;
- Поддържане на контакт със съществуващи клиенти, привличане на нови.

Предлагаме:
- Интересна и предизвикателна работа в офис;
- Безплатни фирмени обучения;
- Допълнително здравно осигуряване;
- Бонуси при постигане на поставени цели;
- Отлично възнаграждение.

Ако позицията представлява интерес за вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и ни изпратете Вашата Автобиография (Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата DP_СВА).

Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД – Регистрация в МТСП No1809).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Автомобили/ Автосервиз /Бензиностанции

Населено място:

Гр. София

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

25.06.2019

Организация:

Астреа Рикрутмънт ЕООД

Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК