Служител Автомивка

Изи Рент България е национална компания за отдаване на коли под наем. Фирмата ни предлага нови и безупречно поддържани автомобили и на българския пазар е една от лидерите в сферата на рент-а-кар услугите.

Във връзка с разширяването на дейността си, търсим да назначим динамичен и амбициозен човек за позицията "Служител Автомивка".

Задължения:
- Почистване вътрешно и външно на автомобили

Изисквания:
- Задължителен ОПИТ на същата или подобна позиция
- Желание и мотивация за работа
- Приветливост, отговорност и колегиалност
- Умения за работа в екип
- Шофьорска книжка кат. В

Ние предлагаме:
- Много добри условия на труд
- Осигурено работно облекло
- Редовно и сигурно заплащане
- Бонуси, спрямо постигнатите резултати

Ако желаете да кандидатствате по тази обява, моля изпратете ни Вашата автобиография. Ще се радваме да я разгледаме и обсъдим с Вас.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Поддръжка и Сервиз
Почистване/услуги за домакинството
Автомобили/ Автосервиз /Бензиностанции
Физически / Ръчен труд

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. Несебър к.к. Слънчев бряг

Дата:

17.09.2019

Организация:

Изи Рент България ЕООД

Повече информация за Изи Рент България ЕООД може да получите ТУК