Специалист обслужване на клиенти за международна компания с английски език (Б1-Б2)

АСТРЕA е компания в сферата на Човешките ресурси. Целта ни е да открием най-подходящите хора за нашите бизнес партньори, като им осигурим удовлетвореност.

За един от нашите клиенти – една от най-големите аутсорсинг компании в България - търсим ентусиазирани и инициативни хора за позицията Специалист обслужване на клиенти с Специалист обслужване на клиенти за международна компания с английски език (Б1-Б2).

Задължения и отговорности:
* обработка на запитвания онлайн – от имейли, чат и телефонни обаждания;
* предоставяне на информация за продуктите и услугите на компанията;
* създаване и поддържане на коректни взаимоотношения с клиенти на компанията.

Изисквания към кандидатите:
* добро владеене на английски език - ниво Б1-Б2;
* добри комуникативни и аналитични умения;
* мотивация и желание за развитие.

Клиентът ни предлага:
* работа на смени;
* работа по временен проект за няколко месеца, но с възможност за удължаване на договора;
* отлично възнаграждение;
* въвеждащо обучение и последващи професионални обучения;
* приятелска работна среда и възможност за професионално развитие.

Ако позицията представлява интерес за вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и ни изпратете Вашата Автобиография.
(Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата SM_CSSRO).

Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД – Регистрация в МТСП No1809).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Контакт център (call centers)

Населено място:

Гр. София

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

12.09.2019

Организация:

Астреа Рикрутмънт ЕООД

Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК