Шофьор на тир + 7,5 т. / с опит/.

Фирма ProCariera набира персонал за партньора ни в Германия: шофьор на тир + 7,5 т. / с опит/.

Задачи:
- Дистрибуция на пресни продукти
- Разпределението се извършва между 1.30 - 10:00a
- Работи се 8 часа на ден

Опит:
- Шофьорска книжка
- Основни познания по немски
- Ориентация към клиента и чувство за отговорност
- Може да работите самостоятелно и под стрес

Предлагаме:
- Атрактивна заплата: 3000 евро/бруто
В Германия данъчното изчисляване се случва в зависимост от статута по следния начин:
класа 1 /неженен/неомъжена- 1950 евро на месец нето
класа 3/ женен/омъжена- 2200 евро на месец нето

- Помощ при намиране на подходящо жилище:
опционално- Мюнхен - ап. 1 стая - приблизително 550 евро на месец (вкл.разходи)

- Договорът е безсрочен и се сключва директно с немския работодател
- Получавате здравна застраховка, осигуряване за безработица и пенсия за целия период.

Нашите услуги са безплатни за кандидатите- ние получаваме възнаграждението си от клиентите, т.е вашият бъдещ работодател.

Имаме и консултант в офиса в Германия (Инголщад), който може да ви помогне по всяко време.

За повече информация може да се свържете с нас на тел. 0883718877

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Транспорт и логистика

Държава:

Друга държава

Mihail Kogalniceanu str. 11, Bl. C1, Et. 4, Ap.4.2 RO-500173 Brasov

Дата:

03.02.2020

Организация:

ProCariera

Детайли за организацията:

Повече информация за ProCariera може да получите ТУК