Домашен асистент/ка с немски език

Астреа е създадена през 2007 година с една основна мисия – да бъдем различни. Превърнахме това виждане в основен двигател на нашите усилия да сме винаги на разположение, когато клиентите и партньорите ни имат нужда от нас, за да ги консултираме и напътстваме при вземането на важни решения. Нашите партньори се увеличават всеки ден и тяхното удовлетворение е най-добрата визитна картичка за нас.

Подбор и кандидатстване по време на епидемия не е нова книга, а ежедневието. Всички интервюта се провеждат онлайн или по телефон за Ваше и наше удобство. Назначаването, стартовите дати и обученията при нашите клиенти са съобразени с предписанията и могат да бъдат онлайн.

За един от нашите клиенти търсим комуникативни и отговорни кандидати за позицията Домашен асистент/ка с немски език. Длъжността включва разнообразни задължения и е отлична възможност за динамична личност, която имат афинитет към социалните грижи.

Задължения и отговорности:
- Цялостна поддръжка на дома;
- Спазване на хигиенни стандарти;
- Организация на дневен режим;
- Периодично пазаруване за нуждите на домакинството;
- Помощ в приготвянето на храна;
- Съдействие в ежедневните дейности на семейството.

Изисквания към кандидатите:
- Предишен опит в поддръжката на домакинство;
- Владеенето на немски език е задължително (А2/Б1 ниво) - семейството е немскоговорящо;
- Отлична организираност;
- Коректност и лоялност;
- Безупречна лична хигиена.

Предлагаме:
- Отлично възнаграждение;
- Осигурена храна;
- Възможност за пътуване в чужбина;
- Възможност за настаняване.

Ако позицията представлява интерес за Вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и изпратете подробна автобиография (Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата DP_DA). Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Услугата за кандидата е напълно безплатна!
Всички предоставени от Вас лични данни са под специална защита по смисъла на
ЗЗЛД. (Astrea Recruitment. - reg No 1809).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Почистване/услуги за домакинството

Населено място:

Гр. Стара Загора

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

09.07.2020

Организация:

Астреа Рикрутмънт ЕООД

Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК