ФАДРОМИСТ - Пловдив

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента търсим да назначим за наш клиент, лидер в своя сектор, служител на позиция:

ФАДРОМИСТ

Компанията предлага:

Работа по стандарт с ясни отговорности в стабилна компания;
Много добро възнаграждение, спрямо опита и квалификацията на кандидата;
Спокойна работна атмосфера;
Допълнително заплащане на прослужен клас;
Осигурен транспорт до работно място;
Осигурена храна в завода;
Въвеждащо обучение.

Отговорности и задължения:

Обслужване на технологичен процес чрез управление на фадрома;
Следи за добрата техническа изправност на фадромата.

Изисквания:

Средно техническо образование;
Правоспособност за управление на ПСМ;
Опит в подобна позиция се смята за предимство;
Готовност за работа на смени.
При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

10.12.2021

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК