Офис асистент с немски език

Описание

За нас
Немска фирма търси за офиса си в България – офис-сътрудник, с много добър немски език, позитивен човек, с висока креативност и бизнес умения.

Предлагаме немски трудов договор и осигуряване в немска здравна каса и много добро заплащане.
Във връзка с разрастването на нашия екип от специалисти търсим да назначим сътрудник с отлично владеене на немски език.Търсим енергичен и комуникативен човек за работа с клиенти и партньори от Германия. Клиентът, за когото ще се работи е немска фирма за подбор на персонал.

Отговорности
Описание на длъжността:
-води ежедневна писмена и устна комуникация с нови и настоящи контрагенти
-води ежедневна комуникация с немска счетоводна кантора
-сътрудничи по време на изготвяне на месечни отчети, годишни отчети и присъствени форми
-води ежедневна комуникация с партньори от немска здравно-осигурителна каса
-оформя договори и различна документация
-води преговори по сключване на сделки с бъдещи клиенти

Изисквания и необходими умения
Изисквания:
-отлично владеене на немски език
-бързо мислене и ориентираност към решаване на проблеми
-умения да преговаря и да сключва сделки
-познания относно немските институции, система и начин на живот ще се счита за предимство
-счетоводен опит ще се счита за предимство
-шофьорска книжка и възможност за редовно пътуване са предимство
-да споделя ентусиазма на приятелския и преуспяващ колектив
-професионалист ориентиран към постигането на резултати и зададените търговски цели
-способност за работа без ежедневен надзор, самостоятелно организиране на времето и приоритизиране на поставените задачи
Ние Ви предлагаме

Какво предлагаме ние:
-Много добро възнаграждение и бонусна схема
-Работа в конкурентна и развиваща среда
-Работа с немски клиенти от най-високо ниво
-Фиксирано работно време, без възможност за извънреден труд, без работа през уикенда.
-Възможности за пътувания в командировки из цяла Германия
-Възможност за работа по различни проекти в сферата на туризма, търговия с продукти и др.

Ако смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете автобиография, актуална снимка.
Документите ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност, в съответствие със ЗЗЛД.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал,

Трудово възнаграждение:

От 3000 до 3000 лева на месец

Категория:

Обществени услуги
Контакт център (call centers)

Населено място:

Гр. София

Дата:

22.08.2022

Организация:

EKOPAK77

Детайли за организацията:

Повече информация за EKOPAK77 може да получите ТУК