БРОКЕР НЕДВИЖИМИ ИМОТИ с опит

За разрастващата дейност на агенция за недвижими имоти АНЕТИ търсим отговорни и позитивни личности за следната позиция:

БРОКЕР НЕДВИЖИМИ ИМОТИ С ОПИТ

Описание на позицията:
• осъществяване на консултантска и посредническа дейност при сделки с недвижими имоти;
• проучване и анализиране на пазара на недвижими имоти;
• изготвяне на бизнес стратегии и текущи справки;
• провеждане на срещи, огледи и консултации;
• водене на преговори с клиенти и инвеститори;
• намиране най-добрите решения по изискванията на клиентите;
• сключване на сделки за наем, продажба и управление на недвижими имоти;
• практично разпределение на ангажиментите по райони;

Изисквания към кандидата:
• средно или висше образование;
• много добър опит в недвижимите имоти;
• умение за работа с клиенти и водене на търговски преговори;
• мотивация за постигане на високи доходи/резултати;
• добра компютърна грамотност - MS Office, Internet;
• аналитично мислене и желание за работа и развитие;
• готовност за усилена работа и самоусъвършенстване;
• съпричастност към работата, честност, самодисциплина;
• добро познаване на гр. София и околностите.

Личностни качества:
• динамична, иновативна и организирана личност;
• отговорно отношение, лоялност и коректност, способност за работа в екип;
• комуникативност, вежливост, търговски усет;
• търпимост и бързо реагиране в различни ситуации;
• стремеж към личностно израстване;
• да не подценява предимствата на позитивното излъчване.

Предлагаме:
• трудов договор с плащане от страна от работодателя на данъци и осигуровки;
• възможност за високи доходи, генерирани от растящо процентно възнаграждение обвързано с личните резултати;
• допълнителни придобивки и финансови стимули според индивидуалните заслуги;
• пълна технологична обезпеченост на работния процес;
• технически персонал, подпомагащ ежедневната дейност на брокера за рекламиране на неговите оферти;
• съвременно оборудван офис, комфортно индивидуално работно място с персонален компютър, персонална ел. поща;
• информационно и материално осигуряване, гарантирана реклама, рекламни материали, персонални визитни картички;
• нелимитиран бюджет за всеки брокер, свързан с рекламата на неговите оферти;
• съдействие на брокера от консултанти по юридически, кредитни и счетоводни въпроси до изповядването на сделките пред Нотариус
• отлична работна среда и колегиален микро климат с изградени много добри личностни взаимоотношения;
• работа в динамичен и опитен екип;
• текущо обучение;
• СИМ карта с осигурен месечен абонамент /макси пакет/;

Ако обявата представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените от нас изисквания, моля, изпратете пълни и точни документи: CV с подробна информация за изпълняваните задължения на предишните работни позиции, актуална снимка и кратко мотивационно писмо.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и ще се свържем само с предварително одобрените кандидати.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 3000 до 5500 лева на месец

Категория:

Недвижими имоти

Населено място:

Гр. София

гр. София 1111, кв. Гео Милев, ул. Елисавета Багряна 18, офис 4 (до Агенцията по вписванията)

Дата:

27.06.2022

Организация:

ДОМИСОФ ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ДОМИСОФ ЕООД може да получите ТУК