Доставчик на храна по домовете с личен автомобил

Във връзка с разширяването на дейността си, фирма "Панда Експрес Плевен"ООД официален представител на" GLOVO " търси да назначи служители на длъжността „Доставчик на храна по домовете с личен автомобил “ на пълен или непълен работен ден.

Ние предлагаме:

- Фирмено обучение
- Трудов договор
- Добро възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати
(съвкупност от брой закарани поръчки, изминати километри и време умножени по коефицент )
- Възможност за развитие
-Работа на пълен или непълен работен ден
-Седмично заплащане
-Гъвкаво работно време, според вашите възможности
-Необходимо оборудване, с което да работите

Изисквания към кандидатите:

- Активна и динамична личност
- Сериозно отношение към работата
- Отлична комуникативност
- Търпение и умение за работа с хора, както и способност да се удовлетворяват изискванията на клиентите;
- Представителен външен вид
- Средно образование
- Добра ориентация в рамките на гр. Плевен
- Чисто съдебно минало

Задължения:

- Да извършва доставка на храна по домовете за оказаното време спазвайки фирмените стандарти и начин на работа
- Да полага нужните грижи за личният си автомобил

Предишен опит на същата или подобна длъжност ще се счита за предимство.

Ако в предложението ни оценявате предоставените възможности за изява и развитие и ако искате да бъдете част от млад и динамичен екип, моля изпратете актуална автобиография прикачена към нея снимка и мотивационно писмо като кликнеш върху бутона по-долу.

Ще разгледаме документите Ви конфиденциално и ще се свържем с одобрените за интервю кандидати.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Срок на заетост:
Почасова

Договор:
Трудов безсрочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво, Висше управленско ниво,

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 1500 лева на месец

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. София, Гр. София, Гр. София

Адрес:

Гр.Варна ул.Никола Михайловски 4

Дата:

06.07.2022

Организация:

Панда Експрес Плевен ЕООД

Повече информация за Панда Експрес Плевен ЕООД може да получите ТУК