АВТОМОНТЬОР ЗА МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ, СЕРВИЗ ЛЕКИ АВТОМОБИЛИ

Силвър Стар Ритейл ЕАД е оторизиран дилър и сервиз на автомобили с марки Mercedes-Benz, Setra и FUSO, а от скоро - и на Grenadier, с локации в София, Пловдив, Варна и Бургас. В ролята си на такъв, продължаваме с масираната кампания по разширяване на екипите и подобряване качеството на предоставяните услуги в България.

Ако имате достатъчно технически познания за автомобилите (теоретични и практически),

ако искате да повишите своята квалификация в областта на сервизната дейност,

ако желаете да имате ежедневен досег с едни от най-съвременните технологии и инженерни решения при автомобилите,

ние Ви очакваме в екипа на Силвър Стар Ритейл ЕАД, локация Пловдив като:

Основни задължения на позицията:
• Техническо обслужване, ремонт и диагностициране на леки автомобили Мерцедес-Бенц, вкл. електромобили
• Използване на електрически инструменти и специализиран софтуер за диагностика
• Попълване на необходимите вътрешнофирмени документи
• Прилагане и спазване на изискванията и указанията за безопасна работа на производителя на автомобили с марка Мерцедес-Бенц и компанията

Изисквания към търсения кандидат:
• Завършено средно техническо образование, в областта на автомобилите и/или електротехниката
• Предишен опит при ремонт на автомобили – минимум 2 години
• Базово ниво на познания по английски език (за четене на техническа информация)
• Валидна шофьорска книжка категория В - активен шофьор
• Отговорност, нагласа за учене и мотивация за професионално развитие

Като предимство при подбора по документи ще се счита предишен опит при смяна на гуми.

Предимствата за Вас:
• Ще имате свободата да увеличавате допълнително размера на възнаграждението си, според стандартите на производителя
• Ще работите на трудов договор, с пълно осигуряване при 8-часов работен ден, 22 дни платен годишен отпуск и допълнителни социални придобивки
• Ще участвате в регулярни обучения, съгласно стандартите на производителите и вносителя на автомобили с марки Mercedes-Benz, Setra, FUSO и Grenadier
• Ще сте част от иновативни и непрекъснато развиващи се автомобили в модерен сервиз, в т.ч. електромобили
• Ще имате възможност за кариерно развитие, с екип от професионалисти в своята област

Ако предложението представлява интерес за Вас, моля изпратете своята автобиография на български език на електронна поща: careers@silverstar.bg, като посочите референтния номер на позицията (PC_Pv_0922), за която кандидатствате. Моля да включите в автобиографията си информация относно: име и фамилия; телефонен номер; имейл адрес; данни за професионален опит; данни за образование и обучение; лични умения; говорими езици; комуникационни, организационни, управленски, професионални и други умения; данни за правоспособност за управление на МПС – ако е посочено в обявата.

Молим да не включвате други лични данни в автобиографията си.

Осъществяваме връзка само с одобрените по документи кандидати.

Подадените от Вас лични данни ще се съхраняват и обработват за срок от 6 месеца след приключване на кампанията, освен ако не сте дали съгласие тези данни да се обработват за по-дълъг срок.

Конфиденциалността на личните Ви данни е гарантирана. Вашите лични данни ще се обработват за целите на процедурата по подбор на персонал от „Силвър Стар Ритейл“ ЕАД, действащо в качеството на администратор на лични данни, при спазване на действащото законодателство за защита на личните данни. Допълнителна информация, която сме длъжни да Ви предоставим, ще откриете в профила на дружеството или на: Политика за защита на лични данни.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Профил:
Технически

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Поддръжка и Сервиз
Ремонт/инсталации/сервиз
Инженерни дейности
Автомобили/ Автосервиз /Бензиностанции
Физически / Ръчен труд

Населено място:

Гр. Пловдив

гр. София, п.к. 1839, р-н Кремиковци, ул. „Челопешко шосе” № 52

Дата:

29.09.2022

Организация:

Силвър Стар Ритейл ЕАД

Повече информация за Силвър Стар Ритейл ЕАД може да получите ТУК