Шофьор кат. Б

Във връзка с разширяване на дейността, международна погребална агенция Вайомара търси да назначи шофьори кат. Б за репатрационни услуги. МПС-тата са хладилни ванове, оборудвани според естеството на бизнеса.
Релациите са в цяла Европа,Великобритания и България.
Работното време е нерегламентирано. Работи се на граждански договор.Заплащането е между €250-€320 на курс от/до България и Европейска държава или Великобритания. За курсове само в България, заплащането е мужду 50-80 лв.Сумите варират в зависимост от дестинациите.
Подсигурени са нощувки при курсове до Европа или Великобритания.

Изисквания към кандидатите:
- Активни шофьори в страната и чужбина;
- Техническа автомобилна грамотност;
- Умения за ползване на навигационна система (GPS)
- Организираност, лоялност, отговорност към поставените задачи;
- Чисто съдебно минало;
- Чист и спретнат външен вид;
- Психически издръжливи, поради естеството на бизнеса
- Физически способни да извършват товаро-разтоварна дейност с подсигуреното от нас оборудване.
- Владеенето на чужд език е предимство
- Няма ограничение за възраст и пол

Вашите задължения:
- Репатриране на покойници
- Следене за изрядно техническо състояние на поверения Ви автомобил;
- Поддръжка на изряден външен вид на автомобила и оборудването;

Ние предлагаме:
- Фирмено обучение
- Граждански договор
- Заплащане на курс
- Свободата да изберете дали желаете да извършите определен курс
- Нощувки в хотел

Телефон за контакт +359 88 854 5555.
Ако проявявате интерес към обявената позиция, е необходимо да ни изпратите автобиография, снимка и мотивационно писмо на office.vaiomara@gmail.com
Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.
Предоставените от вас данни попадат под специалната защита на ЗЗЛД и ще бъдат използвани само за целите на подбора за тази длъжност.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Срок на заетост:
Почасова

Договор:
Граждански

Категория:

Транспорт и логистика

Гр. Благоевград, Гр. Благоевград, Гр. Благоевград, Гр. Благоевград, Гр. Благоевград, Гр. Благоевград, Гр. Благоевград, Гр. Благоевград, Гр. Благоевград, Гр. Благоевград

Дата:

02.12.2022

Организация:

ВАЙОМАРА - ЙОВАНА ЕООД

Повече информация за ВАЙОМАРА - ЙОВАНА ЕООД може да получите ТУК