Служител, товаро-разтоварна дейност - Летище София

Описание

Описание и изисквания:
Суиспорт България АД търси да назначи служители на позицията „Работник, товаро - разтоварна дейност” за обслужването на полети на летище София.

Задължения:

Извършва товарене, разтоварване и сортиране на багажи;

Управлява цялата самолетообслужваща техника и друга подвижна техника;

Проверява и подготвя за работа транспортна лента, електро и мотокари, контейнери, специални колички за превоз на багажите и друга техника.

Изисквания:

Свидетелство за управление на МПС – В категория;

Чисто съдебно досие;

Желание за работа съгласно график, включващ смени с различна продължителност (включително смени с нощен труд);

Устойчивост при работа в различни ситуации;

Работа в екип и добри комуникативни умения;

Готовност за работа при неблагоприятни атмосферни условия.

Ние предлагаме:

Постоянен трудов договор;

Възнаграждение според стандартите на индустрията;

Професионално обучение;

Униформено облекло;

Ваучери за храна;

Карта за градския транспорт / карта паркинг на Летище София;

Модерна и динамична работна среда.

Ако намирате нашето предложение за интерсно и отговарящо на вашите професионални цели за развитие, моля изпратете Вашата автобиография. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат покани на интервю.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти,

Категория:

Транспорт и логистика
Шофьори / Куриери
Авиация / Летища / Авиолинии

Населено място:

Гр.

Адрес:

гр. София, ул. \" Шипка\" 36

Дата:

18.09.2023

Организация:

\"Суиспорт България\" АД

Повече информация за \"Суиспорт България\" АД може да получите ТУК