Експерт Клиентско Обслужване с Немски и Английски език - НОВ ПРОЕКТ - ИЗЦЯЛО ДИСТАНЦИОННА ПОЗИЦИЯ

Описание

Отговорности:
Комуникация с клиенти по телефон и електронна поща;
Предоставяне на онлайн помощ за продукти, уебсайтове и др;
Работете в тясно сътрудничество с други членове на екипа и колеги;.
Вашият профил:
Имате отлични писмени и говорими познания по немски език;
Много добро владеене на английски език;
Предишният опит на позиция, насочена към клиенти, е предимство;
Ако сте на път да започнете своята професионална пътека или искате да работите в екип от ентусиазирани професионалисти, ние имаме идеалното предложение за вас!

Ако вашият отговор е "ДА", очакваме с нетърпение вашето CV. Не изпускайте тази вълнуваща възможност!

Менпауър България разполага с лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на човешките ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти

Трудово възнаграждение:

От 3000 до 3800 лева на месец

Категория:

Контакт център (call centers)

Населено място:

Гр.

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

24.04.2024

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК