Oператор в Call Center СОФИЯ

Описание

Присъединете се към екипа за продажби на Concord Sale!
Кои сме ние?
Concord Sale е международна компания, която работи на три континента в повече от седем държави.
Нашата компания е официален дистрибутор на японско масажно оборудване, сертифицирано от Evsorpe.
Продуктите са създадени в съответствие с тенденциите на съвременните технологии, като се използват
висококачествени материали.
Уникалната технология на производство поставя компанията на челно място в този сегмент.

Oператор в Call Center - Непродажбен проект❗️

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:
•Уговаряне на срещи според зададен график – без елементи на продажби;
•Въвеждане на данни в информационни системи;
•Постигане на ежедневни цели;
•Отчитане на работата ви;
•Поддържане на корпоративния имидж на компанията.

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ДЛЪЖНОСТТА:
•Отлично владеене на български език;
•Основна компютърна грамотност и технически умения;
•Много добри комуникативни умения;
•Позицията е подходяща за студенти;

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
•Печалба от 1600 до 2000 лв. чисто;
•Ваучери за храна за служителите;
•Въвеждащо интерактивно теоретическо и практическо обучение за сметка на компанията;

•Възможност за кариерно израстване и развитие на бизнес умения;
•Трудов договор
•Гъвкаво работно време

concordsalebulgaria@gmail.com

Работното място е в София, а предлаганата работа не може да се извършва дистанционно.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1600 до 2000 лева на месец

Категория:

Консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

гр. София, p.c. 1619 р-н Витоша str. ул. Войводина могила № 52, ent. Б, ap. 11а

Дата:

29.05.2023

Организация:

Concord Sale

Детайли за организацията:

Повече информация за Concord Sale може да получите ТУК