Junior Sales Support- София

Gi Group е част от Gi Group Italy - една от водещите световни компании, предоставящи услуги за развитие на пазара на труда, опериращи в сферата на временен и постоянен персонал, търсене и подбор, както и разнообразни допълващи HR консултантски дейности.

Нашият клиент е най-бързо разрастващата се международна компания и лидер в своя сектор. Нашият доверен партньор търси млад и амбициозен човек със силна воля за личностно развитие за позицията:

Junior Sales Support

Нашето предложение:

- Вълнуваща позиция в областта, в компания лидер в своя сектор;
- Възможност за дългосрочно професионално развитие в стабилна компания;
- Стимулираща и подкрепяща работна среда;
- Мотивиращо възнаграждение и социален пакет;
- Служебен автомобил и политика за home office.

Отговорности:

- Разширяване на обхвата на продажбите към настоящите клиенти;
- Администриране и обработка на клиентски поръчки;
- Анализ на пазарната и конкурентната ситуация;
- Изготвяне на оферти и тяхното проследяване;
- Подпомагане дейността на търговските представители;
- Съставяне на отчети и справки по данни от търговската дейност;

Изисквания:

- Предишен опит на подобна позиция ще се счита за предимство;
- Отлична компютърна грамотност - MS Office (Word, Excel);
- Владеене на английски език на работно ниво е задължително;
- Търговски познания и бизнес нюх;
- Отлични комуникативни и презентационни умения;
- Умение за ефективно управление на бизнес взаимоотношения на всички нива;
- Активен шофьор, кат. В

Споделете своя ентусиазъм и мотивация за работа в позитивен и отдаден екип и открийте възможностите за развитие в международна компания, като ни изпратите своя актуална автобиография и снимка.

Всички данни, предоставени от вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Gi Group е лицензирана от МТСП, лиценз N 2348/18.09.2017 г., безсрочен.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Френски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Администрация
Административни и офис дейности
Бизнес /консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6

Дата:

24.01.2024

Организация:

Gi Group

Детайли за организацията:

Повече информация за Gi Group може да получите ТУК