Медицински лаборант

Лаборатория Липогард е водеща клинична лаборатория с над 18 год. история и профилирана в изследване на мастната обмяна. МДЛ Липогард извършва широка гама от клинично-лабораторни изследвания в направления клинична химия, имунология, микробиология и паразитология по здравна каса и платени услуги.

Нашият екип се състои от опитни специалисти и имaме дългогодишен опит в обучението на млади колеги, както и интегрирането на по-възрастни специалисти.

В рамките на разширяване на дейноста си, лабортатория Липогард търси да назчначи във възможно най-бърз срок Клиничен Медицински Лаборант на пълен работен ден.

Задължения:
Прием на пациенти чрез регистрация по Здравна каса и платени услуги
Вземане на венозна и капилярна кръв със затворени системи.
Работа на анализатори.
Компютърна грамотност за работа с информационна лабораторна система.
Изисквания:
Медицински лаборант (диплом) или предстоящо дипломиране (Предимство е предшестваща практика).
Умения за работа в екип, комуникативен и отговорен.
Въвеждащо обучение 5-7 работни дни /минимум 25 часа/ в различни часови интервали от работния ден.
Условия
Трудов договор и начална заплата от 1000 лв нето
Увеличение на възнаграждението след 6 месеца.
Работа в модерна и комфортна атмосфера с топ екип.
Възможност за професионално развитие.
Ваучери за храна; Фирмени тържества; Бонус-персонални постижения
Необходими документи за кандидатстване:
Автобиография със снимка и посочени координати за връзка - телефон, електронна поща.
След селекция се провежда интервю за работа в Централата на ул.Любляна 34 Б, по посочен от нас график.
Тел. за контакти: 0888 55 92 40 (д-р Дончева)

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Специални умения:
Вземане на кръв, компютърна грамотност

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 900 до 1000 лева на месец

Категория:

Медицина

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юрий Венелин 27

Дата:

12.05.2019

Организация:

МДЛ Липогард ООД