Сътрудник социални дейности

Фондация „Конкордия България" е част от международна организация и предлага комплекс от дейности и социални услуги, насочени към подкрепа и закрила на деца, младежи и семейства от уязвимите и социално изключени групи.

Имаме удоволствието да обявим вакантна позиция: Сътрудник социални дейности.

Услуга: Център за временно настаняване към Социален и младежки център „Св. Константин”

Адрес: жк. Хаджи димитър, ул. Павлина Унуфриева № 4.

Позицията е по заместване на служител, който ще излезе по майчинство.

Вашите задължения:
-информирате, приемате и настанявате потребители;
-съдействате за предоставяне медико-здравна подкрепа на потребителите (насочване към медицинската сестра или друг вид консултации при специалисти, достъп до материали за спешна медицинска помощ, посредничество при нужда от хоспитализация и др.)
- работите с потребителите за развиването на умения за търсене на работа, подготовката на автобиография, подготовка за среща с потенциален работодател;
- комуникирате и насърчавате диалога на потребителите с техните семейства и значими близки;
- изготвяте необходимата документация и отчетност;

Бихме Ви припознали като успешен кандидат ако, Вие притежавате:
- завършено средно образование и/или студент по специалностите: Социални дейности, Социална педагогика, Социално дело, Психология, Педагогика на девиантното поведение и др. сродни специалности;
- толерантност към хора от различни социални прослойки, етнос, ценностна ориентация, начин на живот, бит и хигиена;
- познаване специфика на социална работа с разлчини типове клиенти – пълнолетни,деца и младежи от/на улицата, с поведенчески проблеми, отпаднали/отпадащи от училище, живеещи/ли във високорискови общности;
- готовност за работа на смени, включително и нощни дежурства

Ние Ви предлагаме:
- Трудов договор на пълен щат;
- Брутно възнаграждение 830 лв. стартово, след изпитателен период 880 + акуратно заплащане на нощен труд, дежурства по празници и извънредни смени;
- Столово хранене + ваучери;
- Допълнително здравно осигоряване;
- Преференциални условия спрямо работното време;
- Комуникативно работно място в близост до автобусна спирка;

Ако предложението Ви интересува, моля изпратете автобиография.
При потребност от допълнителна информация можете да се свържете с нас чрез телефон - 0877717647/Юлиян Гетов/
Кандидатурите ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност по смисъла на ЗЗЛД

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 830 до 880 лева на месец

Категория:

Социални дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Павлина Унуфриева 4

Дата:

10.06.2019

Организация:

Фондация Конкордия

Повече информация за Фондация Конкордия може да получите ТУК