Оператор пералня

Фондация „Конкордия България” е част от международна организация и предлага комплекс от дейности, насочени към подкрепа и закрила на деца, младежи и семейства от уязвимите и социално изключени групи. Предоставяме социални услуги в центровете ни в Австрия, Румъния, Молдова и България. От 2008г. година развиваме центрове в София и София-област.

Във връзка планирано разрастване на дейността обявяваме вакантна позиция:
„Оператор пералня“

Вашите задължения:
-приемате, изпирате, изсушавате дрехи и спално бельо на потребителите на Комплекса за социални услуги, „Свети Константин“
-спазвате определеното работно време /8:00-16:00/
-придържате се към всички санитарно-хигиенни норми и безопасни условия на труд
-боравите според технологичните инструкции с поверените Ви уреди и съоражения/перални машини/ и при наличие на проблем своевременно уведомявате пряк ръководител;

Бихме Ви припознали като успешен кандидат ако, Вие притежавате:
-професионален опит на идентична или сходна позиция;
-мотивация за работа;
-толерантност към хора от различни социални прослойки, етнос, религия, ценностна ориентация и начин на живот.

Ние Ви предлагаме:
-трудов договор и коректно заплащане;
-бонус система след изпитателният период;
-социален пакет: столово хранене, ваучери за храна, служебно кафе, допълнително здравно осигуряване;
-комуникативно работно място, с удобен достъп до обществен транспорт;
-работно облекло.

Ако предложението Ви интересува, моля изпратете автобиография.
Телефон за контакт - 0877 717 647 Юлиян Гетов
Кандидатурите ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност по смисъла на ЗЗЛД

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Социални дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Павлина Унуфриева 4

Дата:

10.09.2019

Организация:

Фондация Конкордия

Повече информация за Фондация Конкордия може да получите ТУК