КООРДИНАТОР "ОРГАНИЗАЦИОННО РАЗВИТИЕ"

Фондация „Конкордия България” е част от международна организация и предлага комплекс от дейности и социални услуги, насочени към подкрепа и закрила на деца, младежи и семейства от уязвимите и социално изключени групи. Развиваме социални проекти и в Австрия, Румъния и Молдова. От 11 години работим на територията на София.

Какви ще бъдат Вашите задължения?

- планиране на дейности за развитие на различните звена с цел подобряване на работата;
- стандартизиране на процесите на планиране и отчетност в звената;
- въвеждане на нови политики - вътрешни и произтичащи от законови регламенти;
- проследяване на спазването на организационните и нормативни изисквания за дейността;
- методическа подкрепа на ръководителите на социални услуги;
- изготвяне на отчети, доклади, справки, процедури;
- представлява организацията пред трети страни по теми свързани с представяне на добри практики, застъпничество за каузите ни и други.

Бихме Ви припознали като успешен кандидат, ако Вие притежавате:

- висше хуманитарно образование, специалност ''Социални дейности", "Психология", "Социална педагогика" и други сродни;
- безупречна работна етика, умение за спазване на конфиденциалност и обективност;
- владеене на английски език /писмено и говоримо/;
- MS Word, Excel, PowerPoint;
- опит в сферата на социалната работа минимум 3 години;
- толерантност към хора от различни социални прослойки, етнос и др.

Ние Ви предлагаме:
- Постоянен трудов договор на пълно работно време;
- Работа в мутикултурна среда и с международен екип;
- Въвеждащо обучение и супервизия с външен експерт;
- Социален пакет включващ:
*Ваучери за храна;
*Осигурен обяд;
*Допълнително здравно осигуряване;
- Комуникативно работно място.

Ако предложението Ви интересува, моля изпратете автобиография до 14.10.2019
За допълнителна информация можете да се свържете със Симеона Маринова - simeona.marinova@concordia.bg

Кандидатурите ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност по смисъла на ЗЗЛД. Ще се свържем само с избраните кандидати.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Социални дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Павлина Унуфриева 4

Дата:

16.09.2019

Организация:

Фондация Конкордия

Повече информация за Фондация Конкордия може да получите ТУК