БАНКОВ СЛУЖИТЕЛ ОБСЛУЖВАНЕ НА КЛИЕНТИ гр. Благоевград

ТЕКСИМ БАНК е една от първите, действащи към момента частни банки в България. Нашата мисия е да предложим изгодни и съвременни банкови продукти и услуги, базирани на високо-технологични информационни решения и разбиране на нуждите на нашите клиенти - физически и юридически лица. Във връзка с разширяване на бизнеса си, банката търси да назначи нови специалисти:

Вашите отговорности:

• Предлагане на пълната гама от продукти и услуги на банката;
• Стилно и качествено обслужване на клиенти;
• Привличане и обслужване на нови за банката клиенти

Ние Ви предлагаме:

• Възможност за дългосрочна и перспективна професионална кариера в банковия сектор;
• Конкурентно възнаграждение;
• Безплатно професионално обучение.

Изисквания:

• Висше образование;
• Отлична компютърна грамотност;
• Отлични комуникативни и продажбени умения
• Умения за работа в екип
• Владеене на английски език

Необходими документи - подробна автобиография с актуална снимка и мотивационно писмо.
Само кандидати, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю. Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Банково дело

Населено място:

Гр. Благоевград

Адрес:

бул. Тодор Александров №117

Дата:

09.11.2017

Организация:

Тексим банк АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Тексим банк АД може да получите ТУК