Продавач-консултант

Магазин FABRIC увеличава екипа си и търси отговорен и амбициозен служител за позицията:

Задължения:

* Консултира клиентите при избора на стоки
* Консултира клиентите относно нови колекции и промоции
* Подрежда и аранжира стоките в търговския обект и се грижи за неговия добър вид

Изисквания:

* Комуникативност и инициативност
* Интереси в областта на спортните облекла и аксесоари
* Организираност, отговорност и лоялност
* Умения за работа в екип
* Енергичност и позитивно излъчване
* Опитът в спортен магазин или в областта на продажбите ще се считат за предимство

Заплата: От 730 до 830 (Бруто)

Можете да ни изпратите Вашата автобиография и актуална снимка като използвате бутона за кандидатстване към текста на обявата.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал,

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. \"Хан Крум\" 14Б

Дата:

15.08.2019

Организация:

ЛИНГО ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ЛИНГО ООД може да получите ТУК