СЛУЖИТЕЛ ОБСЛУЖВАНЕ НА КЛИЕНТИ

Salateria - Търговски мол Парадайз, Център, София набира служители

Отговорности:
• Обслужва клиенти, приема поръчки и консултира клиентите за асортимента на ресторанта
• Следи за чистота на бара и наличността на всички продукти
• Приготвя на място поръчките от клиентите според изискванията
• Поддържа добра лична хигиена и хигиенни практики на работното място
• Участва в приготвянето на заготовки за салати

Изисквания:
• Усмихнат, лъчезарeн и любезeн с клиенти
• Умение за работа в екип
• Oтговорност
• Мотивация за работа
• Английски език е предимство
Предлагаме:
• Отлични условия на труд и възнаграждение
• Възможност за развитие според показаните резултати

Моля, изпратете актуална автобиография и снимка.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал,

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Дата:

12.05.2017

Организация:

Дабъл Дилайт ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Дабъл Дилайт ЕООД може да получите ТУК