Oперативен счетоводител и сътрудник по одит

Описание

Фирма търси да назначи:
Оперативен счетоводител и Сътрудник по одит

Изисквания:

• Висше или средно специално икономическо образование - специалност ”Счетоводство и Контрол”;
• Познаване на счетоводното, данъчното законодателство и счетоводните стандарти;
• Отлично познаване и работа с Excel и Word;
• Аналитични умения,
• Прецизност, отговорност, организираност, внимание към детайлите, лоялност, умение за степенуване и вярно изпълнение на задачите при спазване на сроковете;
• Желание за професионално развитие;

Задължения:

• работа с Excel и счетоводни програми ,
• извършва всички дейности свързани с ежедневна обработка на първични и вторични счетоводни и одиторски документи
• осъществява предварителен текущ и последващ контрол по отношение на всички първични и вторични счетоводни и одиторски документи в съответствие с изискванията работодателя
• Следене и водене на кореспонденция, засичане на счетоводни сметки
• комуникация с контрагенти
• финансови анализи, изготвяне на справки и документи
• участва в комисии по инвентаризации и проверки на материално-отговорни лица

Фирмата предлага:

• Възможност за реализация във фирмата;
• Постоянство и коректност в трудовите отношения.
• Възможност за повишаване на квалификацията при съвместната работа.
Английският език е предимство.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции,

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. София

Дата:

30.05.2017

Организация:

Одит 7 ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Одит 7 ЕООД може да получите ТУК