Специалист закупчик (байер)

Описание

Обява за работа от JobTiger.bg

Human Capital Store търси енергични, комуникативни и мотивирани личности - за наш клиент, чиято основна дейност е свързана с маркетинг и дистрибуция на козметика и луксозни стоки за позицията:

СПЕЦИАЛИСТ ЗАКУПЧИК (БАЙЕР)

Основните отговорности и задължения включват:

- Провеждане на ежедневни телефонни разговори и/или комуникация чрез електронна поща с мениджъри на международни фирми (на английски език)
- Договаряне на цени и условия за сключване на сделки за доставяне на различни стоки
- Водене на база данни за доставчици и клиенти
- Изготвяне на анализи, отчети, ценови оферти и презентации

Изисквания и умения:

- Отлично владеене на английски език (писмено и говоримо)
- Компютърна грамотност (MS Office)
- Самостоятелно организиране на работния процес
- Възможност за бизнес пътувания
- Административни умения
- Решаване на проблеми

Клиентът предлага:

- Основна заплата + % от сключените сделки
- Бизнес пътувания поне три пъти в годината
- Участие в изложения

В случай, че обявата е в областта на Вашия интерес - не се колебайте да ни изпратите актуално CV.

Нашите услуги към кандидатите са безплатни.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Human Capital Store притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер: 1783/ 30.09.2014

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. гр.София

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

03.11.2017

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК