Бояджии на къщи за Швеция

Описание

Обява за работа от JobTiger.bg

Нашият клиент е Шведска компания, предлагаща заетост в селското стопанство, строителството и корабната индустрия.
За един от техните проекти в Швеция търсят талантливи и отговорни бояджии от България.

Местоположение: Стокхолм
Период: От Януари/Февруари 2018г. за 180 дни
Работно време: Пълен работен ден (минимум 40 часа седмично)

Основни отговорности:
• Боядисване на дървени къщи
• Други бояджийски задачи

Изисквания:
• Опит в съответната област
• Способност да работи в екип и самостоятелно
• Английски на работно ниво
• Самонает в България и членство UK LLP (ние ще помогнем с администрацията на процеса)
• Осигурена квартира
• Платени пътни разходи
• Работа в международна среда
• Заплащане: 12-14 Евро на час/Грос

Краен срок на кандидатстване: 10.02.2018г.
Ако тази възможност представлява интерес за вас, изпратете ни своя автобиография на английски език чрез бутон "Кандидатстване".

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при стриктна конфиденциалност. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. IC Recruiting лиценз от Националната Агенция по Заетостта № 1355/- 26.09.2016.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Населено място:

Гр. Швеция

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

14.11.2017

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК