Търговец на товарни автомобили Мерцедес-Бенц

Описание

Обява за работа от JobTiger.bg

Силвър Стар е новият официален представител и вносител на автомобили с марки Мерцедес - Бенц, Сетра и Фузо. В ролята си на такъв, започваме масирана кампания по разширяване на екипите и подобряване качеството на предоставяните услуги в България.

Ако търговията е в кръвта Ви, а автомобилите са Ви слабост,

aко вярвате, че няма непреодолими препятствия, а само избор на правилна тактика,

aко смятате себе си за креативен, целенасочен и способен да отстоявате позиции,

ние Ви очакваме в екипа на Силвър Стар, клон София като:
ТЪРГОВЕЦ НА ТОВАРНИ АВТОМОБИЛИ МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ

Основни задължения на позицията:
- Наблюдение и анализ на пазара на товарни автомобили в България
- Активно търсене и консултиране на клиенти
- Презентиране на фирмените продукти и услуги пред краен клиент (физическо лице или фирма)
- Изготвяне на оферти и договори, конфигуриране на автомобили по заявка на клиент
- Проследяване на плащанията и удовлетвореността на клиента
- Ежедневна работа със специализирани софтуери
- Осъществяване на комуникация с външни под/доставчици и производители на английски и/или немски език

Изисквания към търсения кандидат:
- Предишен опит в директните продажби (B2B, B2P)
- Завършено висше техническо или икономическо образование
- Комуникативен, самоорганизиран и предприемчив
- Владеене на английски или немски език (писмено и говоримо) и работа с MS Office
- Шофьорска книжка, категория Б и нагласа за пътувания в Западна България (1-2 пъти/ седмично)

Като предимство при подбора по документи ще се счита познания за автомобилите и предишен опит в продажбите на техника.

Предимствата за Вас:
- Ще имате свободата да увеличавате допълнително размера на възнаграждението си, в зависимост от постигнатите резултати
- Ще работите при 5-дневна работна седмица на трудов договор, с 25 дни платен годишен отпуск
- Ще бъдете обучавани според стандартите на Даймлер АД (производител на автомобили с марка Мерцедес-Бенц) в България и чужбина (няколко пъти годишно)
- Ще придобиете познания при работа със специализирани софтуерни продукти

Ако отговаряте на изискванията, можете да изпратите Вашата автобиография с актуална снимка на БЪЛГАРСКИ език до 05.12.2017г., като посочите референтния номер на позицията (S_CV_1117), за която кандидатствате!

Осъществяваме връзка само с одобрените по документи кандидати. Конфиденциалността на кандидатурите е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Транспорт и логистика
Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. гр.София

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

17.11.2017

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК