ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ

Описание

Кой сме ние:

СК АКТИВ КОНСУЛТ ООД e компания, която предлага счетоводно обслужване и услуги свързани с данъци, осигуровки, заплати и персонал. Професионализмът ни се базира на над 15-годишен опит в областите: Търговия, Услуги, Производство, Строителство, Транспорт и Туризъм. Наши клиенти са както български така и чуждестранни компании.

Основни отговорности на позицията:

• Осчетоводяване на сметки: Клиенти , Доставчици , Банка , Каса, ДМА, АО и др.
• Създаване и работа с първични и вторични счетоводни документи.
• Изготвяне на Декларации, Дневници и VIES съгласно ЗДДС.
• Деклариране на ВОП, ВОД, ЕАД, Износ и др.
• Участие в проверки от НАП. Изготвяне на годишни и междинни финансови отчети.
• Работа със Счетоводна програма, Офис пакет, Интернет приложения и друг софтуер.

Изисквания към кандидата:

• Средно или висше икономическо образование.
• Познаване на нормативната база, свързана със счетоводство на предприятието: ЗС, НСС, ЗДДС, ЗКПО, ЗДДФЛ, ЗМДТ, ДОПК, КТ, и др.
• Работа в екип. Работа с клиенти на компанията.
• Лична отговорност, инициативност, лоялност и конфиденциалност.
• Компютърна грамотност - перфектен MS Office (Excel, Word).
• Ползване на Английски език.
• Стаж по специалността - 2 години минимум.
• Стаж в счетоводна кантора - предимство.

Ние предлагаме:

• Пълен Работен Ден - от 9.00 до 18.00 ч. (1 час почивки)
• Дългосрочно сътрудничество и коректно отношение.
• Работа в екип от професионалисти и придобиване на разнообразен опит в професията.
• Начално обучени и въвеждане в работата.
• Актуализация на заплатата и бонуси - според показани резултати.
• Трудов договор, социални и здравни осигуровки;
• Съвременна и удобна работна среда.
• Местоположение: бул.Цариградско шосе No 133, в близост до метростанция "Интер Експо Център ".

Ако проявявате интерес към обявената от нас позиция, Моля изпратете Вашата автобиография (CV) със снимка. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

СК АКТИВ КОНСУЛТ ООД е регистрирано, като администратор на лични данни в КЗЛД.
Информацията, която предоставяте е защитена съгласно ЗЗЛД и ще бъде използвана само за целите на настоящия подбор.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции,

Категория:

Счетоводство и Одит
Финанси
Бизнес /консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

София 1784, бул.Цариградско шосе 133, БИЦ-ИЗОТ, ет.2, офис 244

Дата:

09.08.2023

Организация:

АКТИВ КОНСУЛТ ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за АКТИВ КОНСУЛТ ООД може да получите ТУК