Пиколи в хотел

1. Посреща гостите на хотела ,поема багажа им и ги придружава до стаята.
Трудови задачи и задължения, характеризиращи описанието на длъжността:
2. Посреща новопристигналите гости на хотела на главния вход и поема багажа им.
3. Придружава до стаите гостите след настаняването им.
4. Дава инструкции на гостите за ползване на техниката и уредите в хотела- асансьор, магнитни карти, уреди по стаите и др.
5. Следи за недопускане на външни лица в хотела.
6. Предоставя исканата от гостите на хотела информация в рамките на предоставяните допълнителни услуги.
7. Придружава гостите и отнася багажа им при напускане на хотела.
8. При необходимост изпълнява и други задачи, възложени във връзка с изпълнение на работата.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Дата:

19.06.2019

Организация:

Зеда Тур ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Зеда Тур ООД може да получите ТУК