Помощник Готвач/ка

Описание

Изисквания към кандидата:

• Работа с клиенти в динамична атмосфера.
• Работа в екип.
• Позитивно отношение към работния процес.
• Трудов стаж по обявената длъжност.

Основни задължения:

- лоялност и коректност към клиентите.
- подреждане и аранжиране на витрини.
- заготовки на заленчуци, меса и други.
- пържене, паниране, варене, печене на хранителни продукти.
- пакетиране на храна за вкъщи.
- грижа за кухненската част на ресторанта.
- отчетност по стоките и браковете.
- лоялност и коректност към работодателя.

Нашето предложение:

- работно време на ресторанта: от 7 до 19ч.
- работно време на служителя: график, 2 работни, 1 почивен ( 2/1 ).
- Обучение до 1 месец.
- Първите две седмици: присъствие всеки ден от понеделник до петък включително.
- Заплащане за времето на обучение: Надница, формирана от минималната работна заплата.
- Основно заплащане: Чиста надница: 50 лева на ден.
- Плащане два пъти в месеца: Аванс на 1-во число, Заплата на 15-то число.
- Осигуровки за сметка на работодателя.
- работно облекло.
- трудов договор.

Моля, кандидатствате за позицията, като изпратите актуална автобиография и снимка.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според ЗЗЛД.

Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на събеседване.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг

Населено място:

Гр. Перник

Адрес:

гр. Перник, ул. Силистра 31

Дата:

04.08.2019

Организация:

ММР ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ММР ООД може да получите ТУК