СЛУЖИТЕЛ Салатен бар

Описание

Служител БЕЗ ОПИТ - Салатен бар
Salateria търси усмихнати и енергични хора за своя обект в Мол Пардайс (бул.Черни връх 100) и Мол Сердика (бул.Ситняково 48)

Отговорности:
• Обслужва клиенти, приема поръчки и консултира клиентите
• Следи за чистотата на бара и наличността на всички продукти
• Приготвя на място поръчките от клиентите според изискванията
• Поддържа добра лична хигиена и хигиенни практики на работното място
• Участва в приготвянето на заготовки за салати
Изисквания:
• Усмихнат, лъчезарeн и любезeн с клиенти
• Умение за работа в екип
• Oтговорност
• Мотивация за работа
• Английски език е предимство
Предлагаме:
• Много добри условия на труд, трудов договор с Йопс България
• Възможност за развитие според показаните резултати
Възможност за 4,6 или 8 часов работен ден

Моля, изпратете актуална автобиография и снимка чрез натискане на бутона по-долу.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Дата:

17.05.2021

Организация:

Дабъл Дилайт ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Дабъл Дилайт ООД може да получите ТУК